Neizņemamās protēzes
  • Bezmetāla keramika

Izgatavojot protēzes no bezmetāla keramikas, mēs izmantojam visatzītāko materiālu mūsdienu stomatoloģijā – cirkonija dioksīdu. Tam piemīt augsta bioloģiskā saderība un lieliski estētiskie rādītāji.

  • Metālkeramika

Šī protezēšanas veida priekšrocības ir pieejamas cenas un ilgmūžība. Jau 50 gadus zināmo tehnoloģiju mēs pielietojam ar izgatavošanas precizitāti, ko nodrošina jaunāko CAD/CAM tehnoloģiju izmantošana.

  • Кeramikas kroņi uz implanta

Pasūtījumu izpildes ātrums un nevainojama precizitāte visos protēžu izgatavošanas posmos tiek panākti, izmantojot Austrijas uzņēmuma „AmannGirrbach” modeļu un artikulatoru izgatavošanas sistēmu un „ZirkonZahn” sistēmu CAD/CAM, kas novērš jebkuru iespējamo neprecizitāti, salīdzinot ar roku darbu.

  • Lietie metāla kroņi

Zoba anatomiskās formas atjaunošana no metāla, izmantojot „AmannGirrbach” augstas precizitātes artikulatoru un „ZirkonZahn” 3D skeneri, vienlaikus saglabājot pieejamu pakalpojuma cenu.

  • Pagaidu kroņi

Ar „ZirkonZahn” tehnoloģisko iekārtu mēs varam izgatavot augstas precizitātes pagaidu kroni tikai stundas laikā, tādējādi nodrošinot pacientam maksimāli ērtu un estētiski pilnvērtīgu rezultātu. Mūsu izmantotā plastmasa PMMA ir ļoti izturīgs un estētisks materiāls. Piedāvājam arī plastmasas pagaidu kroni ar kompozīta pārklājumu- vēl labākam un dabiskākam efektam.

    • Kompozīta materiāls

   Kā viens no variantiem, lai tiktu atjaunota zobu anatomija un estētika ir kompozīta kroņi, onlejas un venīri. Tas ir salīdzinoši lētāks, bet ļoti estētisks materiāls. Ir iespējams veidot dažādus efektus, tonējumus un caurspīdīgu emalju, lai maksimāli atdarinātu dabīgo zobu izskatu.

    • Metāla, keramikas un cirkonija inlejas, onlejas

   Gadījumos, kad dabīgais zobs ir zaudējis salīdzinoši nedaudz audu, var tikt izgatavotas laboratorijā veidotas plombas – inlejas un onlejas. Salīdzinot ar parasto zoba plombu, onlejai ir lielāka izturība pret sakodiena slodzi, ilgāks kalpošanas laiks, kā arī mazāks sekundārā kariesa attīstības risks labotajā zobā. Tā arī estētiski atjauno dabīgā zobu formu un perfekti iekļaujas sakodienā.

    • Keramiskās plāksnītes

   Mūsu laboratorijas modernās iekārtas ļauj izgatavot īpaši plānas kompozīta keramikas plāksnītes (venīrus), lai atjaunotu zoba estētiku un funkcionalitāti bez tā preparēšanas.

    • Sakņu inlejas

   Tiek izgatavotas 2 veidu sakņu inlejas – metāla un cirkonija. Metāla sakņu inleju ir iespēja pārklāt ar opaku tā uzlabojot estētiku, lai metāls nespīdētu cauri, ja tiek plānots tālāk veikt keramikas restaurāciju. Saknes inleja daļēji tiek iecementēta pacienta zoba saknē, lai izveidotu stabilu pamatu bojātā zoba turpmākai restaurācijai.

    • Prettau® Anterior® jeb Jaunais cirkonijs

   Piedāvājam Jums izgatavot onlejas,venīrus, kroņus un tiltus (līdz 3 vienībām) no jauna materiāla, kas ir tikpat caurspīdīgs kā litija disilikāts un nodrošina tādu pašu estētiku, bet ir lieces izturīgāks materiāls. Prettau® Anterior® > 670 MPa salīdzinājumā ar litija disilikāta 360-400 MPa.

Non-prep venīri un luminīri

Venīri ir ļoti plānas plāksnītes, ar kuru palīdzību tiek uzlabota zobu estētika, mainot krāsu, formu un slēdzot diastēmas un trēmas. Dabīgais zobs tiek minimāli apslīpēts (izgatavojot klasiskos venīrus), vai netiek apslīpēts nemaz (izgatavojot luminīrus), līdz ar to arī bioloģiskā “cena” ir zemāka.

Ir jāņem vērā, ka ja venīri vai luminīri nav izgatavoti pareizi, tie var izskatīties masīvi un nedabīgi lieli.

 • “Non-prep” venīru tehnoloģijas priekšrocības

✔ nav jāslīpē dabīgie zobi vai jānoņem to emalja;
✔ pateicoties plāksnīšu plānumam (0.3-0.5 mm), venīri izskatās ļoti dabīgi un estētiski;
✔ plāksnītes ir izturīgākas par dabīgo zobu emalju;
✔ ērts un ātrs veids kā padarīt zobus baltākus, mainīt to formu vai novērst citus nelielus defektus.

 • Kad var pielietot šo venīru veidu

Ļoti svarīgs nosacījums, lai luminīri neizskatītos lieli un nedabīgi ir, lai dabīgajiem zobiem būtu spraugas.

 1. Pie zobu krāsas korekcijas
 2. Lai slēgtu distēmas vai trēmas
 3. Ja zobu izvietojums ir uz iekšu vērsts
 4. Lai mainītu zobu formu
 5. Kad dabīgie zobi ir mazi
 • Ieteikumi

Pirms luminīru izgatavošanas izvērtēt sakodienu, piedāvāt pacientam wax up-try in.

Ārsti, kas praktizē šo venīru protezēšanu, iesaka pakāpeniski veikt to izgatavošanu, sākot ar augšžokļa incisīviem pirmajā reizē un virzoties distāli, ja nepieciešama lielāka restaurācija. Tas samazina risku, ka zobus pārnesot no veiduļa uz dabīgajiem zobiem, tie varētu vairs nederēt, jo ar cementēšanu var notikt mikro-nobīde, kas var ietekmēt blakusesošo venīru novietojumu.

Ieteicams izmantot sejas loku un izvērtēt sakodienu, zobu stāvokli. Nav ieteicams izgatavot, ja dabīgie zobi ir lieli un masīvi, jo šis efekts tiks pastiprināts, ja starp zobiem nav spraugas, ja ir tiešais sakodiens.

Izņemamās protēzes
  • Izņemamās protēzes uz plastmasas bāzes

Izņemamo protēžu izgatavošanā izmantotais polimerizētājs „IvoBase” pilnīgi precīzi aprēķina temperatūras režīmu, materiāla sastāvu, kā arī regulē plastmasas padevei nepieciešamo spiedienu, novēršot neprecizitātes protēzes pamatnē polimerizācijas procesā un līdz minimumam samazina plastmasas deformāciju.
Dental Tech speciālisti piedāvā pilnīgi individualizētas izņemamās protēzes, kas nav atšķiramas no pacienta dabīgajiem zobiem un smaganas pēc to formas un toņa. Estētiski nevainojams rezultāts tiek panākts rūpīgā darbā ar kompozītkrāsām un kvalitatīviem pulēšanas materiāliem.

  • Elastīgās zobu protēzes

Mūsu laboratorijā ir iespējams izgatavot elastīgās zobu protēzes, kas atšķirībā no parastajām zobu protēzēm ir elastīgākas un paredz pacientam ātrāku adaptācijas laiku ar jauno protēzi. Šīs protēzes ir ļoti estētiskas, jo ir izvēles iespējas plastmasai no kā izgatavot protēzi (rozā vai caurspīdīga) un kā retensija darbojas dentoalveroālās skavas, kuras ir ievērojami estētiskākas par tradicionālajām metāliskajām skavām. Protēzes neizraisa alerģiskas reakcijas.

  • Lokveida protēzes

Pie mums ir iespējams izgatavot dažādu veidu lokveida protēzes. Klasiskās ar lietām skavām, protēzes, kas balstītas uz atačmentiem vai teleskopa kroņiem, kā arī piedāvājam acetāla lokveida protēzes.

   • Kapes

  Piedāvajam izgatavot dažāda veida aizsargapes, šinas.
  Sporta kapes (iespējams izvēlēties dažādas krāsas), balināšanas kapes, cietās un mīkstās nakts kapes. Nakts kapes atslābina, relaksē košanas muskulatūru, aizsargā zobus, plombes un kroņus. Ar nakts kapju palīdzību ir iespējams celt sakodienu. Ļoti rekomendējam lietot pēc zobu restaurācijas, lai pasargātu restaurētos zobus no nodiluma iespējas un palīdzētu tiem ilgāk kalpot.

Piegāde

Lai pasūtītu
piegādi, zvaniet
mums

+371 22 050 615

Pasūtījumu izpildes datums no uzdevuma saņemšanas līdz gala rezultātam nepārsniedz 5 dienas. Mēs piegādājam pasūtījumus Latvijas robežās, bet piegāde pa Rīgu ir bezmaksas.
Sazinieties ar mums, lai pārrunātu Jūsu pasūtījuma nianses!