Par mums

Zobu tehniskajā laboratorijā „Dental Tech” mēs zinām, cik daudz pacienta ārstēšanas procesā ir atkarīgs no zobu tehniķu darba. Bezkompromisa attieksme pret izgatavošanas procesa precizitāti, visā pasaulē augstu novērtētās „ZirkonZahn”, „AmannGirrbach” un „Ivoclak” iekārtas, kā arī mūsu darbinieku augstā kvalifikācija un vairāk nekā desmit gadu pieredze padara „Dental Tech” par uzticamu sadarbības partneri.

Mūsu zināšanas un tehniskās iespējas ļauj mums risināt pat vissarežģītākos uzdevumus par pieņemamu cenu, visīsākajos termiņos un ar mikrona precizitāti, tādējādi atvieglojot mediķu uzdevumu un uzlabojot pacientu dzīves kvalitāti.

Izvēloties par partneri mūsu laboratoriju, Jūs izvēlaties individuālu pieeju katram uzdevumam, uzmanību pret vissīkākajām detaļām, precizitāti un operatīvu pasūtījumu izpildi. Jūs novērtēsiet, cik viegli ir sadarboties ar mums, bet Jūsu klienti būs pateicīgi par rezultātu.

Kāpēc ārsti izvēlas mūs?

Precizitāte līdz mikronam

Mēs strādājam, lai Jūs varat piedāvāt saviem pacientiem labāko. Dental Tech speciālistu rūpīgums, profesionālisms un augstā atbildības sajūta neatstāj vietu paviršībām un neprecizitātēm.

Risinājums sarežģītākajām problēmām

Laboratorija specializējas sarežģītu konstrukciju izgatavošanā — Dental Tech darbinieku zināšanu līmenis ļauj atrast piemērotu risinājumu jebkuram pacientam.

Maksimāla individualizācija

Mēs piedāvājam pilnīgu izņemamo protēžu pielāgošanu pacienta zobu un smaganu tonim.

Operativitāte

Mēs neliekam ārstiem un pacientiem gaidīt — protēzes tiek izgatavotas pēc iespējas ātrāk. Mēs atradīsim risinājumu arī tad, ja rezultāts ir nepieciešams īpaši ātri.

Bezmaksas piegāde Rīgā

Mēs piegādājam pasūtījumus visā Latvijā. Rīgas robežās piegāde ir par brīvu.

Pierādīta kvalitāte

Zobu tehniskā laboratorija Dental Tech ir saņēmusi Eiropas ISO 9001 sertifikātu. Tas nozīmē, ka mūsu darba kvalitāte tiek stingri uzraudzīta visos darba posmos. Mums uzticas daudzi lieliski ārsti Latvijā un Lielbritānijā.