Mēs izmantojam Eiropas vadošo stomatoloģisko laboratoriju iekārtu ražotāju tehniku.

Austrijas uzņēmuma „AmannGirrbach” artikulatori no oglekļa un metāla sakausējuma ir zināmi visā pasaulē ar īpašu žokļa kustības simulācijas precizitāti, kas ļauj izvairīties no kļūdām un neprecizitātēm, pārnesot žokļu savstarpējo attiecību, kā arī augšējā žokļa pozīciju attiecībā pret žokļa locītavu, lai izgatavotu protēzi.

Nododot mūsu izgatavotās protēzes pacientam, tās nav jāpielāgo – mēs izgatavojam tik precīzi, ka varam būtiski ietaupīt stomatologu laiku.

Protēžu izgatavošanā izmantojam arī Itālijas koncerna „ZirkonZahn” augstas precizitātes aparatūru.

Šīs izvēles galvenā priekšrocība ir darba izpildes pilnīga precizitāte, kas ir pieejama tikai ar visaugstākās klases aparatūru.

Izņemamo plastmasas protēžu izgatavošanā izmantojam IvoBase polimerizētāju. Priekšrocības izmantojot IvoBase sistēmu-
Netiek palielināta vertikālā dimensija, kas nozīmē, ka pēc protēzes nodošanas, ārstam nav nepieciešama protēzes pieslīpēšana sakodienā, jo tā der perfekti.
Tiek izslēgta plastmasas porainība vai deformācijas iespējas (Atšķirībā no citiem bāzes aizvietošanas veidiem ar plastmasu, šī metode saglabā vienmērīgi spiedienu visu polimerizācijas laiku, neveidojas brīvais monomērs, kas var izraisīt alerģiskas reakcijas. Protēzes ir izturīgākas, jo „IvoBase” pilnīgi precīzi aprēķina temperatūras režīmu, materiāla sastāvu, kā arī regulē plastmasas padevei nepieciešamo spiedienu.

Rūpīgi izvēlētās laboratorijas iekārtas sniedz mums plašas iespējas un padara darba procesu īpaši efektīvu.

Mūsu klientiem tas nozīmē galveno – pasūtījuma saņemšanu visīsākajā laikā un nevainojamu rezultātu.